אודות

מטרה
אתר פסיכומאסטר שם לו למטרה להנגיש את לימוד הפסיכומטרי לכל תלמיד בישראל. אנו מאמינים כי כל אחד זכאי להזדמנות שווה להגשים את עצמו ולהגיע לפקולטה אליה הוא שואף להתקבל.
באתר קיימים שיעורי וידאו איכותיים ומפורטים + תרגול עשיר + האפשרות לשאול שאלות תחת כל שיעור ושיעור. שיעורי הוידאו והתרגול מכילים את כל הנושאים המופיעים בבחינה הפסיכומטרית לרבות חיבור.

מי אנחנו
לירון שטיינגרט - מומחה וחוקר של הבחינה הפסיכומטרית. פיתח שיטות לימוד ייחודיות להוראת הפסיכומטרי. מבכירי מדריכי הפסיכומטרי בישראל. מדריך מעל ל-10 שנים. לימד מעל ל-1000 תלמידים. כותב מערכי שיעור וספרי לימוד. קצין במילואים. בוגר הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת חיפה. מוסמך כעו"ד.


יובל מושקוביץ - מורה למתמטיקה ופסיכומטרי. פיתח שיטות לימוד ייחודיות להוראת המתמטיקה. כותב מערכי שיעור וספרי לימוד. מהנדס בוגר הטכניון.

הצוות
הקמנו צוות ממיטב מורי הפסיכומטרי בארץ על מנת לספק שיעורי וידאו איכותיים ללא פשרות.
אנו מכירים את הבחינה הפסיכומטרית על בוריה ומשקיעים רבות במחקר ופיתוח כך שכל נושא ונושא מוסבר באופן מקיף ביותר הכולל את כל הנוסחאות ודרכי הפיתרון. פסיכומאסטר שם דגש על חשיבה פסיכומטרית המותאמת למבחן בהסתמך על שנים של ניסיון ומעקב שוטף אחר פרסומיו של "המרכז הארצי לבחינות והערכה" הכותב את הבחינה.


היתרון שלנו
- ניתן לשאול שאלות לאחר כל שיעור ושיעור ולקבל תשובות מקצועיות מצוות האתר.
- ניתן לשלוח לנו חיבור שכתבתם ואנו ניתן עליו משוב.
- ניתן להתייעץ איתנו על כל נושא ועניין שקשור לבחינה הפסיכומטרית וללימודים גבוהים.
- צוות אתר פסיכומאסטר אתכם במהלך המסע לעבר הציון הפסיכומטרי הנחשק. אנו כאן למענכם ובשבילכם ונספק מענה מהיר ואיכותי לכל שאלה ובקשה.