לתלמידים רבים קיימת ההתלבטות בנוגע ללמידה אונליין. אנו רגילים ללמידה בכיתה ו"מפחדים" שלא תהיה לנו המשמעת העצמית ומסגרת הלמידה.
חשוב לזכור, גם אם נבחר ללמוד בקורס כיתתי הרי ש- 95% מהלמידה היא תרגול שגם כך מתבצע בבית ובכל מקרה נצטרך את היכולת לשבת וללמוד בלי שאף אחד "יפקח" עלינו.
בנוסף, בפסיכומאסטר כל תלמיד מקבל מדריך פרטי צמוד אשר איתו נקבעת ביחד מסגרת הלמידה והזמנים כך שלמעשה הדבר עדיף פי כמה וכמה על קורס כיתתי בו קשה ופעמים רבות לא ניתן לקבל יחס אישי.

בלמידה אונליין אנו יכולים ללמוד:

  • בזמן ובקצב האישי שלנו. לא נרגיש בזבוז זמן אותו אנו מרגישים בכיתה ונתקדם בחומר על פי לוח הזמנים שלנו. נוכל לשים דגש על נושאים הדורשים זאת וכך להגיע לציון האופטימלי הטוב ביותר. בפסיכומאסטר כל מדריך מזהה את נקודות החוזק והחולשה של התלמיד וכך מוביל אותו להצלחה.
  • למידה מכל זמן ומכל מקום. את שיעורי הוידאו ניתן לראות בכל זמן ובכל מקום ואין צורך להיות תלוי בלוח הזמנים של קורס כיתתי. אין צורך לחשוש שאם הפסדנו שיעור לא נוכל להשלים. תמיד אפשר לראות את שיעורי הוידאו שוב ושוב ולעשות הפסקה כאשר נרגיש פחות מרוכזים. ניתן לשלב את הלמידה עם עבודה, צבא, בית ספר או כל מסגרת אחרת
  • לא לחכות לקורס שיתחיל. רוצים להתחיל ללמוד כבר עכשיו? אין שום בעיה. עם קורס האונליין אפשר להתחיל ללמוד מייד כאשר לאחר ההרשמה ייצור עמכם קשר המדריך הפרטי שלכם ותבצעו שיחת פתיחה.
  • מעטפת למידה מלאה. עם קורס האונליין של פסיכומאסטר אתם מקבלים בנוסף לשיעורי הוידאו והספרים מדריך פרטי שמלווה אתכם עד הבחינה עם מענה לשאלות ללא הגבלה, שיעורים פרטיים ובדיקת חיבורים.