תרגול פסיכומטרי חינם!

תתחילו לתרגל! למה אתם מחכים?

רוצים לדבר עם המאסטר?

077-5567995 052-8022960 וואטסאפ

מה זה כולל

 • תרגול אלגברה
 • תרגול גיאומטריה
 • תרגול בעיות מילוליות
 • תרגול אנלוגיות
 • תרגול הבנה והסקה
 • תרגול השלמת משפטים
 • תרגול הבנת הנקרא
 • תרגול אנגלית

ערכת הספרים של פסיכומאסטר

ערכה מקיפה ומלאה הכוללת את כל סוגי התרגילים בכל הנושאים של הבחינה הפסיכומטרית (חשיבה כמותית, חשיבה מילולית ואנגלית). צוות המחקר והפיתוח שלנו השקיעו לילות כימים על מנת להכין את השאלות האיכותיות והמקצועיות ביותר המעודכנות בהתאם למועדים האחרונים.

הערכה כוללת את הפריטים הבאים: ספר אלגברה, ספר בעיות, ספר גיאומטריה והסקה מתרשים, ספר חשיבה מילולית, מבוא לחשיבה כמותית, ספר אנגלית, חיזוקית אנגלית, Enrich Your Vocabulary, מילון עברית, מילון אנגלית וספר חזרות מרתון.
בנוסף, גם 6 סימולציות מלאות!


שיעורי הוידאו של פסיכומאסטר

שיעורים איכותיים ומקצועיים שמכילים את כל חומר הבחינה. מכילים מבואות ותרגילים לדוגמה עם פתרונות מלאים בוידאו. שעת וידאו שוות ערך ל-5 שעות אקדמיות פרונטאליות של קורס בכיתה. מחקרים מראים שלמידה באמצעות סרטוני וידאו מגבירה את רמת הקשב והריכוז פי אחד וחצי, כך שקולטים יותר תוכן, זוכרים יותר את החומר הנלמד ומצליחים ביתר קלות.

התחל עכשיו!

איך פיצחנו את השיטה להצלחה בפסיכומטרי

 • התקדמות בחומר לפי קצב אישי - אין בזבוז זמן הקיים בלמידה בכיתה. בפסיכומאסטר כל מדריך מזהה את נקודות החוזק והחולשה של התלמיד וכך מוביל אותו להצלחה.
 • למידה מכל זמן ומכל מקום - את שיעורי הוידאו ניתן לראות בכל זמן ובכל מקום ואין צורך להיות תלוי בלוח הזמנים של קורס כיתתי. אין צורך לחשוש שאם הפסדנו שיעור לא נוכל להשלים. תמיד אפשר לראות את שיעורי הוידאו שוב ושוב ולעשות הפסקה כאשר נרגיש פחות מרוכזים.
 • מעטפת למידה מלאה - בפסיכומאסטר אתם מקבלים בנוסף לשיעורי הוידאו והספרים מענה לשאלות בקבוצת פייסבוק סגורה וגם בדיקת חיבורים איכותית.
 • קורס הפסיכומטרי של פסיכומאסטר מקנה את הידע הנדרש מהרמה הבסיסית ביותר ועד לרמת המיומנות הנדרשת להצלחה במבחן - כולל ניהול נכון של זמנים, חשיבה פסיכומטרית ואסטרטגיות פתרון תרגילים.

סילבוס


  תרגול חשיבה כמותית - גיאומטריה והסקה מתרשים
זמין ב ימים
ימים אחרי ההרשמה
  תרגול אנגלית
זמין ב ימים
ימים אחרי ההרשמה
  שיעורי וידאו - חשיבה פסיכומטרית - הצבת מספרים
זמין ב ימים
ימים אחרי ההרשמה
  שיעורי וידאו - מבואות לדוגמה
זמין ב ימים
ימים אחרי ההרשמה

שאלות נפוצות


למה כדאי לי ללמוד עם פסיכומאסטר?
הצלחנו לפצח את השיטה להצלחה בפסיכומטרי! כל תלמיד מקבל מעטפת למידה מושלמת הכוללת מדריך פרטי אחד על אחד + שיעורי וידאו מקצועיים ואיכותיים + ערכת ספרים מושלמת. כבר אין צורך לרדוף אחרי מדריך בכיתה עם עוד 30 תלמידים ולא לקבל יחס אישי. בפסיכומאסטר עונים על כל שאלה במהירות ובמקצועיות ומספקים יחס אישי מלא לכל תלמיד.
איך מתנהלת הלמידה עם המאסטר?
מייד לאחר ההרשמה המאסטר יקיים אתכם שיחת פתיחה בה תכינו תכנית למידה מותאמת אישית. המאסטר מלווה את התלמידים שלו מרגע ההרשמה ועד למבחן ועונה על כל שאלה בכל נושא ובכל זמן במהירות. המאסטר זמין בווטסאפ, במייל ובטלפון וישמח להסביר על כל תרגיל או שיעור וידאו שלא הובנו במלואם. כמובן ניתן גם לקיים עם המאסטר שיעורי וידאו אחד על אחד.
מה היתרון של שיעורי הוידאו?
פסיכומאסטר מכיל שיעורי וידאו מקצועיים ואיכותיים המכילים את כל חומר הבחינה (כמותי, מילולי, אנגלית וחיבור) וחוסכים את ההגעה לכיתה. ניתן ללמוד בכל זמן ומכל מקום ולהתקדם בקצב אישי. כך לא צריך לבזבז זמן על שאלות והפרעות של תלמידים אחרים ולשים דגש על נקודות חוזק וחולשה אישיות.
מה לעשות כאשר יש לי שאלה על חומר הלימוד?
ניתן לשאול שאלות את צוות האתר בכל נושא ובכל זמן ולקבל תשובה במהרה. אנו זמינים בשבילך בווטסאפ, במייל ובטלפון ונשמח להסביר על כל תרגיל או שיעור וידאו שלא הובנו במלואם.
מהי האחריות שאני מקבל על רכישה?
ניתן לקבל החזר מלא ב-14 ימים הראשונים! בנוסף, במידה ותרצו לגשת שוב למבחן תקבלו גישה לתכנים של פסיכומאסטר ללא תשלום נוסף!
לכמה זמן תקפה רכישה?
שישה חודשים.

המאסטר


לירון שטיינגרט
לירון שטיינגרט

מומחה וחוקר של הבחינה הפסיכומטרית אשר פיתח שיטות לימוד ייחודיות להוראת הפסיכומטרי והינו מבכירי מדריכי הפסיכומטרי בישראל.
מדריך מעל ל-10 שנים ולימד מעל ל-1000 תלמידים.
כותב מערכי שיעור וספרי לימוד. בעל ציון פסיכומטרי של 782.
בנוסף, קצין במילואים ובוגר הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת חיפה.
מוסמך כעו"ד.


התחל עכשיו!